1. 9. 2018

Nabízené služby

Profesně mě zajímají 3 hlavní pilíře – tvorba webových stránek / informačních systémů, technický dozor Vašeho stávajícího dodavatele a optimalizace firemních procesů. V případě, že budete potřebovat jiné služby, rád Vám doporučím někoho z osvědčených odborníků ve svých oborech.

Návrh webu, konzultace a realizace

Cesta k dobrému webu začíná kvalitním návrhem. Na počátku budu chtít poznat Váš byznys, co možná nejvíce do hloubky, abych Vám mohl být plnohodnotným partnerem při návrhu nových webových stránek. Dle získaných informací Vám vytvořím kompletní návrh webu, který společnými silami doladíme tak, aby co nejvíce vyhovoval Vaší cílové skupině a přinášel kýžené ovoce.

Poté přistoupíme k samotné realizaci stránek, kde po pečlivé konzultaci s Vámi rozhodneme zdali je vhodné Váš projekt realizovat za použití hotových systémů, nebo zdali budeme realizovat řešení na míru.

 

Tvorba systémů pro města a obce

V posledních několika letech jsem často navrhoval webové informační systémy pro menší města a obce. Za dobu svého působení v oboru jsem se setkal s mnoha starosty, tajemníky, zastupiteli a spolupracoval s nimi při návrhu webu pro jejich obec. Jelikož se problematice dlouhodobě věnuji do hloubky, znám většinu úskalí, na které webové stránky místních samospráv narážejí. Při tvorbě beru ohledy i na zákonné povinnosti. S webem tak nebudete mít žádný problém ani při každoročním auditu. Součástí webu je vždy i elektronická úřední deska, e-podatelna nebo sekce povinně zveřejňovaných informací.

Některé právní předpisy, kterými se při tvorbě řídím:

 • zákon 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím,
 • zákon 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy,
 • zákon 500/2004 Sb., který zavádí elektronickou úřední desku,
 • vyhláška o přístupnosti 64/2008 Sb.

Technický dozor Vašeho dodavatele

Předěláváte nebo jste v nedávné době předělávali web a potřebujete ověřit zdali je z technického hlediska všechno v pořádku? Budu spolupracovat jak s Vámi, tak i s Vaším dodavatelem, abychom společně vylepšili Vaši webovou prezentaci tak, aby začala přinášet výsledky. Vím, na co si dávat pozor a na co je třeba myslet, aby byl web konverzní. Je důležité myslet na věci jako je správně nastavená indexace, přesměrování starých URL, správně umístěná konverzní tlačítka, správně nasazené měřící kódy a mnoho dalšího. Ve své dosavadní kariéře jsem spolupracoval jak na malých webech lokálních firem, tak i globálnějších projektech, které působí na zahraničních trzích a obsluhují požadavky desetitisíců lidí každý den.

 

Proč spolupracovat se mnou?

 1. podílel jsem se na tvorbě desítek webů, e-shopů a intranetů
 2. držím si základní přehled i v přidružených oborech
 3. nebudete pro mě jeden z mnoha zákazníků, tak jako to bývá v případě agentur
 4. k tvorbě/konzultacím přizvu další specialisty
 5. Vaše know-how je u mě v bezpečí
 6. komunikace a reporting ve frekvenci, na které se domluvíme
 7. práci podepisuji vlastním jménem a budu se s ní chtít dále prezentovat

Kolik to bude stát?

Veškeré ceny stanovuji na základě úvodní konzultace.