1. 9. 2018

Reference

Na této stránce si můžete prohlédnout některé z mých referencí. Další budu postupně doplňovat.

Webová aplikace Bakaláři

Pro společnost BAKALÁŘI software s.r.o. jsem se jako externí dodavatel podílel na spoluvytváření frontendu nejrozšířenějšího školního systému v České republice. Moje úloha spočívala v kompletaci a implementaci dodávaných grafických podkladů. Často jsem ve spolupráci se zmíněnou společností navrhoval změny v uživatelském rozhraní vytvářené aplikace tak, aby se snadno používala jak studentům škol, učitelům tak i rodičům. Samozřejmostí byla optimalizace všech obrazovek pro počítače, tablety a mobilní zařízení. Spolupráce trvala necelý rok, až do vydání nové verze aplikace a její distribuci do jednotlivých škol.

Přihlašovací stránka do Bakalářů

Technologie: HTML 5, CSS 3, JavaScript

Obec Kamenný Újezd

V roce 2015 jsem navrhl a podílel se na realizaci webových stránek pro obec Kamenný Újezd u Rokycan. Velký důraz byl kladen na splnění zákonných povinností, kterými se musí úřady místní samosprávy řídit. Kromě splnění tohoto požadavku jsme připravili přehlednou informační strukturu, která umožňuje rychlé dohledání požadovaných informací. Občané mají k dispozici všechny důležité informace takřka na pár kliknutí.

Kamenný Újezd - úvodní stránka

Technologie: CMS pro města a obce

Strašice, obec s rozšířenou působností

Pro obec Strašice jsem navrhl kompletní strukturu webu, kterou jsem ušil na míru požadavkům této obce. Kromě obvyklých sekcí jako je úřední deska a e-podatelna bylo nutné do těchto stránek zakomponovat mnohem více informací než obvykle jelikož se jedná o obec s rozšířenou působností, což zvyšuje i nároky na řešení webových stránek.

Strašice - stránka s kontakty

Technologie: CMS pro města a obce

 Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy

Na konci roku 2018 jsem realizoval webové stránky pro dvě školy na plzeňsku. Jednou z těchto škol bylo i gymnázium se SOŠ v Plasích. Na základě analýzy starých webových stránek jsem navrhl novou informační strukturu a po konzultaci se zadavatelem jsem se následně se pustil do realizace. Škola má nyní k dispozici moderní webové stránky se snadnou administrací.

Technologie: WordPress, upravená komerční šablona