Reference

Na této stránce si můžete prohlédnout některé moje reference. Další budu postupně doplňovat.

Webová aplikace Bakaláři

Pro společnost BAKALÁŘI software s.r.o. jsem se jako dodavatel podílel na vytváření frontendu nejrozšířenějšího školního systému v České republice. Moje úloha spočívala v koordinaci několika kodérů a implementaci dodávaných grafických podkladů. Součástí spolupráce byl i návrh změn v uživatelském rozhraní aplikace tak, aby se snadno používala jak studentům škol, učitelům tak i rodičům. Samozřejmostí byla optimalizace všech obrazovek pro počítače, tablety a mobilní zařízení. Intenzivní spolupráce trvala necelý rok, až do vydání nové verze aplikace a její distribuci do jednotlivých škol.

Přihlašovací stránka do Bakalářů

Technologie: HTML 5, CSS 3, JavaScript

Goodform.de

Jako součástí čtyřčlenného týmu jsem měl jako hlavní BE vývojář za úkol navrhnout kompletní řešení pro nově vnikající německou verzi e-shopu goodform.ch. Společně s DevOps engineerem jsme navrhli a zprovoznili fungující infrastrukturu používající Docker a AWS. Backend běží na Magento 2 a je spojený s frontendem v Reactu za použití GraphQl. Zdrojová data byla získána migrací z Magento 1. V současné době připravujeme migraci i švýcarské verze stránek na naši platformu.

Goodform.de

Technologie: Magento 2, GraphQl, Docker, GitHub Actions, AWS

LondonMindful.com

Jedná se o spolupráci na již zaběhnutém projektu, kterému poskytuji podporu. Web je realizovaný na platformě OpenMage, kterou pravidelně aktualizuji.

LondonMindful.com

Technologie: OpenMage

Stránky videokurzu Šití s Danou
V roce 2021 jsem dokončil kompletní e-commerce řešení pro portál o šití, který se specializuje na prodej videokurzů  – sitisdanou.cz.

Šití s Danou

Technologie: Laravel, Bootstrap, iDoklad API, platební brána Comgate, propojení se službou Vimeo, Facebook pixel

PoštovnéZdarma.cz
Přes pět let jsem spolupracoval na vývoji marketplace platformy PoštovnéZdarma a jeho zahraničních mutací. S malým týmem jsem vytvořil a úspěšně spravoval logistický systém pro dopravu zásilek od merchanta až k zákazníkovi v rámci celého světa. Tímto systémem za několik let protekly téměř 4 miliony zásilek v hodnotě několika miliard korun.

PoštovnéZdarma.cz

 • PoštovnéZdarma.cz
 • PoštovnéZdarma.sk
 • Shipgratis.com
 • Shipgratis.pl
 • Shipgratis.hu
 • Shipgratis.ro
 • Shipgratis.bg
 • Shipgratis.rs
 • Shipgratis.si
 • Skladovky.cz
 • a další …

Technologie: OpenMage, REST, SOAP

Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT

Pro fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT jsem realizoval webovou aplikaci pro vizualizaci dat ze cvičení pacientů. Data jsou sbírána za použití RaspeberryPI do časové databáze Influx DB.

 

Influx App 2022

Technologie: Laravel, InfluxDB

Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy
Na konci roku 2018 jsem realizoval webové stránky pro dvě školy z plzeňska. Jednou z těchto škol bylo i gymnázium se SOŠ v Plasích. Na základě analýzy starých webových stránek
jsem navrhl novou informační strukturu a po konzultaci se zadavatelem jsem se následně pustil do realizace. Škola má nyní k dispozici moderní webové stránky se snadnou administrací. V průběhu roku 2024 dojde k redesignu webových stránek.

Technologie: WordPress, upravená komerční šablona

Starší reference

Rozšíření Deník.cz pro internetové prohlížeče

Pro společnost VLTAVA LABE MEDIA a.s. jsem realizoval rozšíření pro internetové prohlížeče Google Chrome a Mozilla Firefox. Rozšíření zobrazovalo aktuální zprávy z domova i ze světa a zvýrazňovalo relevantní výsledky vyhledávání v Googlu.

Rozšíření Deník.cz

Rozšíření není nyní ze strany portálu deník.cz nijak aktualizováno.

Zdroj: https://www.denik.cz/spolecnost/doplnek-do-prohlizece-20171231.html

Obec Strašice

Pro obec Strašice, která je obcí s rozšířenou působností jsem navrhl kompletní strukturu webu a podílel se na tvorbě těchto stránek jako hlavní vývojář. Kromě obvyklých sekcí jako je úřední deska, e-podatelna, historie a kontakty jsme vytvořili i stránky pro obecní policii a spolky působící v obci. Specialitou byla pokročilá práce s dokumenty a možnost jejich zobrazování na různých místech na webu. Web byl v provozu 4 roky.

Strašice - stránka s kontakty

Technologie: CMS pro města a obce

Obec Kamenný Újezd
V roce 2015 jsem navrhl a podílel se na realizaci webových stránek pro obec Kamenný Újezd u Rokycan. Velký důraz byl kladen na splnění zákonných povinností,
kterými se musí úřady místní samosprávy řídit. Kromě splnění tohoto požadavku jsme připravili přehlednou informační strukturu, která umožňuje rychlé dohledání požadovaných informací. Občané mají k dispozici všechny důležité informace takřka na pár kliknutí. Web byl v provozu 5 let.

Kamenný Újezd - úvodní stránka

Technologie: CMS pro města a obce