Tvorba webových stránek a aplikací

Cesta k dobrému webu začíná jeho kvalitním návrhem. Na počátku budu chtít poznat Váš byznys, co možná nejvíce do hloubky, abych Vám mohl být plnohodnotným partnerem při návrhu Vašich nových webových stránek. Dle získaných informací Vám vytvořím kompletní návrh webu, který společnými silami doladíme tak, aby co nejvíce vyhovoval Vaší cílové skupině a přinášel kýžené ovoce.

Následně přistoupíme k samotné realizaci stránek, pro které vyberu ty nejvhodnější technologie.

Tvorba systémů pro města a obce

V posledních několika letech jsem často navrhoval webové informační systémy pro menší města a obce. Za dobu svého působení v oboru jsem se setkal s mnoha starosty, tajemníky, zastupiteli a spolupracoval s nimi při návrhu webu pro jejich obec. Jelikož se problematice dlouhodobě věnuji do hloubky, znám většinu úskalí, na které webové stránky místních samospráv narážejí. Při tvorbě beru ohledy i na zákonné povinnosti. S webem tak nebudete mít žádný problém ani při každoročním auditu. Součástí webu je vždy i elektronická úřední deska, e-podatelna nebo sekce povinně zveřejňovaných informací.

Některé právní předpisy, kterými se při tvorbě řídím:

 • zákon 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím,
 • zákon 500/2004 Sb., který zavádí elektronickou úřední desku,
 • zákon 99/2019 Sb., o přístupnosti webových stránek, který nahrazuje vyhlášku 64/2008 Sb.,
 • zákon 12/2020 Sb., o právu na digitální služby

Technický dozor Vašeho dodavatele

Předěláváte nebo jste v nedávné době předělávali web a potřebujete ověřit zdali je z technického hlediska všechno v pořádku? Budu spolupracovat jak s Vámi, tak i s Vaším dodavatelem, abychom společně vylepšili Vaši webovou prezentaci tak, aby začala přinášet výsledky. Vím, na co si dávat pozor a na co je třeba myslet, aby byl web konverzní. Je důležité myslet na věci jako je správně nastavená indexace, přesměrování starých URL, správně umístěná konverzní tlačítka, správně nasazené měřící kódy a mnoho dalšího. Ve své dosavadní kariéře jsem spolupracoval jak na malých webech lokálních firem, tak i globálnějších projektech, které působí na zahraničních trzích a obsluhují požadavky desetitisíců lidí každý den.

Proč spolupracovat se mnou?

 1. podílel jsem se na tvorbě desítek webů, e-shopů a intranetů
 2. držím si základní přehled i v přidružených oborech
 3. nebudete pro mě jeden z mnoha zákazníků, tak jako to bývá v případě agentur
 4. k tvorbě/konzultacím přizvu další specialisty
 5. Vaše know-how je u mě v bezpečí
 6. komunikace a reporting ve frekvenci, na které se domluvíme
 7. práci podepisuji vlastním jménem a budu se s ní chtít dále prezentovat

Kolik to bude stát?

Hodinová sazba: 600 Kč / hodina